Anna Eraisikule Laenu?

Enamike laenuandjatega on võimalik laenutaotluse protsess internetis läbida ja teatud juhtudel on see võimalik ära teha ka nutitelefoniga. Kui taotled laenu hommikul ja laenatav summa ei ole suur, on paljudel juhtudel laenatav raha sinu kontol juba lõuna paiku kohal. Suuremate laenuasutuste puhul võib ooteaeg olla mõne päeva pikkune, kuid ei pruugi. Kiire laenusaamisprotsessi on loomulikult võimalikuks teinud just kaasaegne tehnoloogia. Vaid see teeb võimalikuks automaatse otsustamise ja raha kiire ülekandmise.

Sõltuvalt laenatava summa suurusest kutsuvad laenuandjad teenuseid mõnevõrra erinevalt.

Öeldakse, et heal lapsel on mitu nime. Sama kehtib ka väiksemate tarbimislaenude puhul. Sõltuvalt laenatava summa suurusest kutsuvad laenuandjad teenuseid mõnevõrra erinevalt. Väikseim laen on tavaliselt SMS- või mikrolaen , kuid paradoksaalsel kombel on veidi rohkem võimalik laenata just väikelaenu abil. Suurimaid laenusid neist tunneme just tarbimislaenude all, kuid tagasi väiksemate summade juurde.

Kui sa mõtled, miks vaevub mõni asutus andma laenu nii väikeses summas, kui seda on näiteks 30 eurot, siis see on neile mõistlik. Nimelt on neil võimalik ka väikseid summasid laenates palju teenida. Selliseid väikseid summasid laenav inimene teeb seda seepärast, et ta on sunnitud.

Tal on kohe raha vaja ja ta on nõus maksma nii kõrget intressi kui vähegi nõutakse. Need samad inimesed tunnevad end ebamugavalt pere ja sõprade käest laenates ja seega valitakse teine tee. Kuid just väikeste summade laenamine on lepingutasude ja intresside tõttu väga kallis. SMS-laen sai kunagi oma nime just sõnumi teel laenamise tõttu. Siis käis kogu protsess, sealhulgas lepingu sõlmimine, SMS-i teel.

Tänapäeval kasutatakse pigem teisi kanaleid e-posti , kuid siiani on võimalik laenata väikseid summasid ka mõne pakkuja nimes on säilinud lühend SMS. Kindlasti oled juba selgeks saanud, et laenu võtmine maksab omajagu raha. Seda eriti siis, kui plaanid võtta laenu, mille jaoks ei ole tagatist vaja esitada. Kui sa taotleksid laenu mõne vara nt auto või kinnisvara tagatisel, oleksid panga riskid palju väiksemad ja pank saaks pakkuda head intressi.

Kui lisada sellele veel muud seotud kulud, tõuseb protsent veelgi.

Kiirlaen tagatist ei nõua ja nii võtab pank oma riskide maandamise nimel ka palju kõrgemat intressi. See on paratamatu. Kui sa hakkad kiirlaenu taotlema, võrdle kindlasti pakutavate laenude intresse ja kulukuse määrasid. Kui lisada sellele veel muud seotud kulud, tõuseb protsent veelgi. Intress alates Helo Kiristaja ütleb:. Soovitud 20 ei saanud keegi anda.

Maksimum 10 oleks ühest kohast saanud. Alina šrof ütleb:. Daniel Saks ütleb:. Pigem tuleks kiirlaenutooteid vaadata kui ühte konkreetset laenutoodet laenuturul, millel on täita oma funktsioon – kiire rahamure lahendamine ilma kommertspankasid asjasse segamata. Veelgi enam, paljud kiirlaenuandjad pakuvad laenutingimusi, mis on isegi soodsamad kui pankade poolt pakutavad väike- või tarbimislaenud. Milleks nuumata välismaiste omanikega pankasid, kui Eesti omanikega kiirlaenufirmad pakuvad sama soodsaid või isegi soodsamaid tingimusi kiire rahamure lahendamiseks?

Mõned haiglad ja kliinikud võivad teenustasu eest isegi sularahamaksete puhul allahindlust anda.

Alljärgnevalt mõned näited sellistest olukordadest:. See on sage põhjus, miks inimesed kasutavad kiirlaene, kui neil ei ole endal varutud piisavalt sääste ja neil pole kasutada krediitkaarti või tervisekindlustust. Mõned haiglad ja kliinikud võivad teenustasu eest isegi sularahamaksete puhul allahindlust anda. Me kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle asjakohast kogemust. Meie lehe kasutamisel nõustud sa kõigi küpsiste ja meie privaatsuspoliitikaga.

Kui soovid lisainfot selle kohta, milline on sinu privaatsus meie veebilehe kasutamisel ning soovid näha lisainfot küpsiste eesmärgi, nende kasutuse ja nende keelamise kohta, loe palun meie privaatsuspoliitikat. Parimad eurosed laenud leiad siit. Anna eraisikule laenu?Kust saada eurot laenu? Kuidas saada kiiresti laenu? Laen ilma postkontorisse minekuta.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *