Kuidas õigustate Endale Kiirlaenu Võtmist?

Kiirlaenu taotlemine on väga lihtne ning nagu eelnevalt mainitud võib kogu laenuprotsess alates taotluse tegemisest kuni laenusumma laekumiseni võtta aega üksnes tunnike. See sõltub aga mitmest asjaolust. Kiirlaenu taotlemiseks tuleb esmalt valida sobiv laenupakkumine, mille intressimäär, lisakulud ning laenu tagasimaksmise periood on sulle sobivad. Kui oled leidnud sobiva laenu, tuleb täita laenuandja kodulehel laenutaotlus.

Kiirlaen ei ole sugugi niivõrd väike laen kui võiks arvata ning kuna summad võivad küündida mitme tuhandeni on kiirlaen paindlik laenuliik. Väiksema summaga kiirlaen sobib väga hästi siis, kui palgapäevani on veel aega, ent vajad lisaraha, et mugavalt ära elada või kui enne palgapäeva tulekut on vaja teha mõni kiire kulutus. Nagu ülalpool selgitasime, ei loe mitte niivõrd sissetuleku suurus kui hoopis kohustuste hulk.

Kiirlaenud töötutele paistavad ahvatleva kiire rahasüstina justkui väljapääs täbarast majanduslikust olukorrast, kuid ei tasu unustada, et tegemist on siiski laenuga ning võlgu elamine toob endaga kaasa intressid. Vastutustundliku laenamise põhimõtetel peate laenama vastutustundlikult, eriti kui olete ilma töökohata. Kuidas õigustate endale kiirlaenu võtmist? Hetkeliselt töötule inimesele võib näiteks raha vaja minna, et osta omale uued viisakad riided, sest ta teab, et järgmisel kuul uues töökohas peab ta esinduslik välja nägema.

Ta teab ka, et talle hakkab laekuma kindel palk, mis võimaldab laenu tagasi maksta ning tal on laenuandjaga sõlmitud sobiv maksegraafik, mis ei käi majanduslikult üle jõu. Igal juhul mõelge korralikult järele, enne kui ilma töökohata kiirlaenu taotlemine teie meeles veel kindel pole ja konsulteerige asjatundjatega.

Meie kliendid Meie kliendid on erinevad ja pärinevad kõikvõimalikelt ametialadelt.

Kategooria: Kiirlaen. Avaleht Laenuandjad Blogi Küpsised Kasutustingimused. Sul on mure või küsimus? Mida me teeme ja kuidas me saame aidata? Meie kliendid Meie kliendid on erinevad ja pärinevad kõikvõimalikelt ametialadelt. Kiirus ja lihtsus Hoolimata sinu olukorrast, tuleb ikka vahel ette, et sa vajad väikest rahasüsti.

Ootamatud väljaminekud Kui Sul on ootamatud kulutused ees – olgu see siis hädavajalik auto hooldus või mõni kodumasin, mis on lakanud töötamast ning Sa tead, et Sa ei saa nende asjadega oodata järgmise palgapäevani, siis tea, et me oleme siin, et Sind aidata. Kiiralenud, mis ei vaja täiendavat tagatist on ilma tagatiseta kiirlaenud. Kiirlaenudeks nimetatakse lühiajalisi tarbimislaene, mille laenusummad ei ole eriti suured.

Sularahas kiiralaenu saab kätte postkontoritest üle Eesti. Kiiralenu tähtajad on samuti lühemad. Laenatakse eurot nädalavahetuseks või kaheks nädalaks, kuidas keegi… Laenake vastutustundlikult ja ärge püüdke ilma sissetulekuta või palgatõendita omale laenu sebida, sest laenamisega käivad kaasas ohud, see on sotsiaalne probleem ning keegi ei soovi saada võlglaseks.

Igal juhul võib pilt olla petlik.

Maksmata laen on jooksev kulu! Intress ja intressimäär on seinast seina. Tänapäeval ei olegi intressimäär kõige parem laenuga seotud kulude väljendaja, sest laenuga võivad ka igasugused muud tasud nagu tasu lepingu sõlmimisel või on intress kas laenujäägilt või kogusummalt. Igal juhul võib pilt olla petlik. Krediidikulukuse määra järgi kiirlaene võrreldes leiate soodsaima pakkumise Eestis.

Kõik kiirlaenude tingimused on täpsemalt välja toodud kiirlaenukontorite lehekülgedel ning laenudega väljastatavas dokumentatsioonis täpsemalt kirjeldatud. Kiirlaenudele on omased lühemad tähtajad ning kõrgemad intressid ja lepingutasud. Mõistlik valik ootamatute kulutuste katteks, kui vajad raha kiiresti ja tead, et suudad laenu järgmisel palgapäeval tagasi maksta. Tagasimaksmisega kaua venitades võib laen väga kulukaks osutuda, mõtle enne laenamist hoolikalt järgi.

Kiirlaenu taotlemisel tekkib tihti küsimusi, mis tingimustel laene väljastatakse.

Laenutaotluse esitamine toimub kiirlaenukontorite veebilehekülgedel internetis. Laenusummad jäävad tuhande euro kanti, perioodiga 1 nädal kuni 1 aasta. Kiirlaenu taotlemisel tekkib tihti küsimusi, mis tingimustel laene väljastatakse. Kõigi Eesti laenupakkujate tingimused on erinevad, seega me ei saa siin rääkida konkreetsetest laenukontoritest, kuid võime rääkida laenutingimustest üldiselt. Kas tõesti näiteks töötule või pensionärile antakse Eestis ilma tagatiseta kiirlaenu?

Muidugi antakse!Töötu või pensionär olemine ei tähenda veel, et inimene on maksevõimetu ja võib ta maha kanda. Kiirlaenud sobivad töötule ja pensionärile nagu laenutooted kõigile teistele. Ilma töökohata inimesed peaksid uurima laenuandjaid, kes pakuvad laene ilma palgatõendita või ilma sissetulekuta. Kui kiirlaenu saab kohe kätte 18 aastane või 21 aastane, siis ei peaks olema põhjust, miks ei peaks laenu andma pensionärile.

Kui 18 või aastane on veel töötu, siis pensionäri eelis tema ees on püsiv sissetulek, mis laiendab sobivate pakkumiste haaret. Üldiselt ei ole töökoha puudumine kiirlaenu saamisel takistuseks, aga kui te ei leia omale sobivat pakkumist, võite mõelda tagatisega laenude peale. Näiteks saab laenata ka kinnisvara või auto tagatisel. Alternatiiviks on ilma tagatiseta kiirlaen eraisikult.

Säästaksin selle meetodiga intressidelt kindlasti.

Eraisikute laenuportaalide ja laenamise kohta saate lähemalt lugeda artiklist kuidas raha laenata ja kust laenu võtta. Tere Soov oleks olemasolevad laenud refinantseerida. Säästaksin selle meetodiga intressidelt kindlasti. Provisin taotleda Coop Pankist vaike laenu, automaatselt tuli negatiivne vastus 15 sekundi jooksul. Kas on mingi teine voimalus? Ette tanades, Natalia Futkina.

Kas mul on võimalust üldse refinantseerimist saada?

Algul tundub, et see pole tõsi ja seepärast otsustasin kirjutada vastuse. Palun saatke mulle vastus, mida ma peaksin edasi tegema. Kas mul on võimalust üldse refinantseerimist saada? Kodulehel on teil üleval küll, et saab maksehäiretega ja tagstist pole vaja, kas see on siis vale? Miks on selle laenu nimi vanade laenude refinantseerimine kui tegelikult te võlgadest lahti saada ei aita? Samuti on see võimalik, kui klient saadav oma dokumendi koopia.

Kui kõik toimingud on edukalt lõpetatud ja leping sõlmitud, võib klient oodata oma laensumma laekumist arveldusarvele 60 minuti jooksul. See on tarbimislaenude üks tähtsamaid eeliseid. Valisite endale sobiva välja? Kui laenupakkumine sobib teile täielikult vajutage lihtsalt rohelisel nupul, mille järel süsteem suunab teid automaatselt krediidiasutuse veebilehele, kust saate laenu taotleda.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *